Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/katasport/data/www/katasport.hu/hirek.php:1) in /var/www/katasport/data/www/katasport.hu/admin/includes/User.php on line 30

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/katasport/data/www/katasport.hu/hirek.php:1) in /var/www/katasport/data/www/katasport.hu/admin/includes/User.php on line 30
Káta sport || Hírek, újdonságok - Programok, események - Sport
 
Sport

Sport

Kárpát Kupa Nemzetközi Női Kézilabda Torna

Nagykáta első nemzetközi tornájára készül mely csak nagy társadalmi összefogással valósulhat meg.

 Versenykiírás itt!

VI. KÁRPÁT-MEDITOP KUPANEMZETKÖZI NŐI KÉZILABDA TORNA VERSENYKIÍRÁSA


A verseny célja: Hazai és külföldi kapcsolatok ápolása. Felkészülés a tavaszi bajnoki fordulók
                          mérkőzéseire. Tisztelgés a 44 évvel ezelőtt világbajnokságot nyert női
                          válogatott játékosai és az „exkapitány” Török Bódog előtt.

A torna fő támogatója: MEDITOP Kft.

A verseny rendezője: DOMINIQUE CARPENTER RENDEZVÉNYSZERVEZŐ Kft.

A verseny helye és ideje: Két selejtező csoportban a Nagykáta Városi Sportcsarnokban

2009. február 07-08.


Versenybizottság tagjai: Ócsai Attila, Horváth István, Puskás Ottó

Fővédnök: Orbán Viktor, a Fidesz Magyar Polgári Szövetség Elnöke

Védnökök: Szűcs Lajos, a Pest Megye Közgyűlésének Elnöke

                 Czerván György  Országgyűlési Képviselő

Házigazda: Kocsi János, Nagykáta Város Polgármestere

A lebonyolítás rendje:   A torna „A kézilabdázás verseny- és játékszabály” előírásainak
                                    megfelelően kerül lebonyolításra, hat csapat részvételével.
                                    A mérkőzéseket 2x3-as csoportban egy helyszínen, körmérkőzéses
                                    formában bonyolítjuk le, majd a második nap kerül sor a helyosztókra a
                                    csoportban elért helyezések szerint I/1-II/1 stb..

Sportorvosi igazolás kötelező!

Játékidő: 2x30 perc – 10 perc szünet

Helyezési sorrend: Az érvényben lévő MKSZ Verseny- és játékszabályok szerint.

Fegyelmi eljárás: Az a játékos, vagy hivatalos személy, akit a mérkőzés játékvezetői kizártak,
                            vagy véglegesen kiállítottak, kizárja magát a torna további mérkőzéseiről.

Díjazás: Orbán Viktor által alapított Vándor-díj a győztes csapat számára.
              Serleg minden csapat részére.

Különdíjak: A legjobb kapus, gólkirálynő, legtechnikásabb hazai és határontúli magyar játékos, legjobb Pest megyei játékos kupát kap.

Záradék: Minden olyan esetről, amiről ezen versenykiírás vagy a „Kézilabdázás szabálykönyv” c.
               kiadvány nem intézkedik, a Versenybizottság dönt.

Résztvevő csapatok:           „A” csoport                                        „B” csoport

                                     1. Abony                                      1. Sepsiszentgyörgy (Erdély)
                                     2. Ada (Vajdaság)                           2. Naszvad (Felvidék)
                                     3. Gúta (Felvidék)                          3. Tápiószele

Program:                             2009. Február 07. szombat  

                     09.00   Abony - Ada
                   10.30   Ünnepélyes Megnyitó – Kocsi János Nagykáta Város Polgármestere
                   11.15   Sepsiszentgyörgy - Naszvad
                   12.45   Ada - Gúta
                   14.15   Naszvad – Tápiószele
                   15.45    Gúta - Abony
                   17.15   Tápiószele – Sepsiszentgyörgy
                   19.00   BEMUTATÓ MÉRKŐZÉS
                              Nosztalgia Válogatott – Nagykátai Senior Válogatott

    2009. február 08. vasárnap

                    9.00 mérkőzés az 5-6. helyért 
                          A csoport 3. helyezettje  -  B csoport 3. helyezettje
                 10.45 mérkőzés a 3-4. helyért
                          A csoport 2. helyezettje  -  B csoport 2. helyezettje
                 12.30 DÖNTŐ
                          A csoport 1. helyezettje  -  B csoport 1. helyezettje
                 14.00 BEMUTATÓ MÉRKŐZÉS
                          Olimpikonok – HÍR TV válogatott
                          Kispályás labdarúgó mérkőzés

                 15.00 Ünnepélyes eredményhirdetés – díjakat átadja:
-    Szűcs Lajos (Pest Megye Közgyűlésének Elnöke)
-    Czerván György  (Országgyűlési Képviselő)
-    Kocsi

TÁMOGATÓK:

Favorit ’21 Kft – Gallai János, Generali Providencia Zrt. – Répás Istvánné, Virágüzlet a bazársoron – Nemesné Jutka, Hamar barkács Kft. – Hamar Ferenc, Koch tüzép – Koch György, Flex Gym – Sipos Tamás,Terék bútorszalon Kft. – Terék Árpád, Káta GSM – Kelemen István,Káta Computer – Tóth Zoltán, Molett divat – Agonácsné Ilonka, Vonnáktrans Kft. – Vonnák András,Agatherm BT – Agócs Péter, Tápiómenti Vállalkozók -  Magoss György, Czakó Hús Kft – Czakó, Varga László,Jobbik Magyarország – Nagykáta, Budapest Bank Nagykátai fiókja, Abony- Lőrinci Veronika, Tápiószele – Polgármester Kovács István, Czerván György országgyűlési képviselő, Kocsi János Nagykáta polgármestere.

KÖSZÖNJÜK!


szeptember 2017. október november
HKSZCSPSZoV
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Kialakult az utánpótlás futsalbajnokságok menetrendje
2015. 01. 09. 11.05
A Magyar Labdarúgó Szövetség Pest Megyei Igazgatóságának Versenyirodája elkészítette az U11, U13, valamint U15-ös futsal bajnokságok csoportbeosztását, menetrendjét.
Nagykáta SE az elődöntőban
2014. 05. 16. 16.47
PMK Elődöntő
Nagykátai Homokfoci Bajnokság
2013. 04. 29. 13.49
Ime a sorsolás!
[+] Az összes hír megtekintése >>
   
 
katacomp vonnaktrans IMG_3363 tapioregio
 
Bemutatkozás | Sportok | Terembeosztás | Csarnokfoglalás | Galéria | Áraink | Edzőtábor | |
© Copyright 2012 - Káta Sport Non Profit Kft. - Minden jog fenntartva. | Impresszum | Jogi nyilatkozat
Website made by: GrApixx Design Studio